KONST / Litografier / Färglitografi 14833097
nr 1483 3097
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
2 st, Signerad, 24 upplaga, 1993. Färglitografi, bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:56:53
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström